SkyWheels Poland

W s p ó ł p r a c a   s p o n s o r s k a

SkyWheels to także idealna okazja dla sponsorów. Gigantyczne Koło Widokowe, jako jedna z najnowocześniejszych na świecie form atrakcji turystycznych, z pewnością sprosta wymaganiom firm, które w swych działaniach promocyjnych stawiają na unikalność i innowacyjność.

Sponsoring tytularny

Pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na najskuteczniejszą naszym zdaniem formę współpracy sponsorskiej w ramach oferty SkyWheels, jaką jest tzw. sponsoring tytularny atrakcji. W tej opcji promocji nazwa Państwa firmy stanie się pierwszym członem nazwy Panoramicznego Koła SkyWheel, np. abc SkyWheel.

Znakomitym przykładem współpracy w ramach sponsoringu tytularnego jest Panoramiczne Koło Finnair Sky Wheel, które powstało powyżej panoramy miasta Helsinki. Koło o średnicy 40 metrów, zbudowane zostało 1-go maja 2014 roku przy przystani Katajanokka. Instalacja wyposażona jest w 30 biało-niebieskich klimatyzowanych gondoli oraz luksusową VIP-gondolą wyposażoną w szklaną podłogę i skórzane siedzenia. Sponsorem VIP gondoli jest producent szampana Veuve Clicquot, który oferuje kieliszek wyrafinowanego trunku w cenie przejazdu.

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Finlandii możemy zaoferować pasażerom możliwość doświadczenia malowniczej podróży ponad dachami Helsinek. Panoramiczne Koło, które zawiera motyw lotnictwa, stanie się punktem orientacyjnym i międzynarodowym znakiem rozpoznawczym Helsinek. Dlatego Finnair jako fińska linia lotnicza chce być identyfikowana z tą atrakcją.” – dyrektor marketingu Finnair, Jarkko Konttinen.

Finnair, jako sponsor tytularny atrakcji, może zarezerwować Panoramiczne Koło w całości na potrzeby firmy lub członków programu lojalnościowego Finnair Plus.

Podobna współpraca podjęta została pomiędzy BritishAirways a London Eye, tuż po otwarciu Panoramicznego Koła w Londynie. 

Każda dotychczasowa instalacja Panoramicznego Koła Widokowego na świecie wiązała się z szerokim rozgłosem medialnym, wykraczającym poza granicę danego państwa. Gigantyczne Koła na całym świecie cieszą się dużym zainteresowaniem i w szybkim czasie stają się jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji w ramach miasta i państwa. Koło, jako nieodzowny element mapy turystycznej miasta i regionu, znajdzie się na wszystkich pocztówkach, zdjęciach, filmach oraz wszelkich innych formach promocji miasta i regionu. Sponsor tytularny będzie miał również wpływ na kreację strategii komunikacji Panoramicznego Koła Widokowego SkyWheel. Mamy nadzieję, że udało nam się zainteresować Państwa formą promocji jaką jest sponsoring tytularny. Zainteresowanych sponsorów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem marketing@skyviewpoland.com 

Inne formy współpracy sponsorskiej

W naszej ofercie sponsorskiej, poza sponsoringiem tytularnym, posiadamy także liczne inne możliwości identyfikacji marki Państwa firmy z kołem SkyWheel. Są to m.in. możliwość umieszczenia reklamy firmy na gondoli Koła, lub nawet wynajęcie całej gondoli sponsorowi.

SkyWheel stanie się jedną z głównych atrakcji turystycznych podczas wszelkich imprez masowych odbywających się  w mieście, w którym powstanie. Współpraca spółki SkyWheels wraz z działem promocji miasta sprawi, że promocja marki przy użyciu Panoramicznego Koła Widokowego SkyWheel będzie jeszcze bardziej skuteczna.

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia interesującej Państwa formy współpracy sponsorskiej.