SkyWheels Poland

Specyfikacja R40

Model R40 jest idealnym produktem przeznaczonym do aglomeracji o niskiej zabudowie lub do instalacji na budowlach. Wyposażony w połowę możliwych do zainstalowania gondol jest idealną ofertą dla mniej modnych turystycznie ale równie atrakcyjnych aglomeracji miejskich. Ze względu na niewielkie gabaryty, model R40 może być zainstalowany w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Standardowy model R40 wyposażony jest we wszystkie dostępne funkcje jak oświetlenie pierścienia osi głównej Koła, zamknięte klimatyzowane gondole i 2-drożną łączność radiową. Dodatkowe opcje typu audio na pokładzie lub rozbudowane oświetlenie są dostępne na życzenie.

Specyfikacja R50

Model R50 zapewnia 6 gondol więcej niż model R40, oparty jest o ten sam projekt tylko większy. Zapewnia o 20% większą wydajność i jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy zainteresowani są większą ofertą atrakcji widokowej.

Standardowy model R50 wyposażony jest we wszystkie dostępne funkcje jak oświetlenie pierścienia osi głównej Koła, zamknięte klimatyzowane gondole i 2-drożną łączność radiową. Dodatkowe opcje typu audio na pokładzie lub rozbudowane oświetlenie są dostępne na życzenie.

Specyfikacja R60

Model R60 serii R cieszy się największym zainteresowaniem na świecie, m.in. na Champs Elysees w Paryżu zdobył najwyższy rekord odwiedzalności w historii jako wolnostojącej atrakcji. Model ten jest zaprojektowany, aby inspirować i usatysfakcjonować rzeszę zwiedzających dając niesamowity efekt z racji jego ogromnego wrażenia.

Spośród całej serii R model R60 zapewnia również najwyższą wydajność poprzez 42 zainstalowane gondole oraz szybkość załadunku i rozładunku. Obecnie ten najbardziej popularny model był lub jest zainstalowany w miejscach takich jak w RPA, Kanada, USA, Holandia, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Hiszpania, Malezja, Chiny, Hong Kong i Australia.

Standardowy model R60 wyposażony jest we wszystkie dostępne funkcje jak oświetlenie pierścienia osi głównej Koła, zamknięte klimatyzowane gondole i 2-drożną łączność radiową. Dodatkowe opcje typu audio na pokładzie lub rozbudowane oświetlenie są dostępne na życzenie.