SkyWheels Poland

I n f o r m a c j e   o   S k y W h e e l s   S p. z o. o.

SkyWheels Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w realizacji, zarządzaniu i obsłudze Panoramicznych Kół Widokowych, stanowiących innowacyjną formę turystyki i atrakcji na skalę światową. Nasza spółka zajmuje się także wszelkimi działaniami handlowymi i promocyjnymi, które dotyczą Kół SkyWheels. W swojej ofercie posiadamy Panoramiczne Koła o różnej wielkości, z możliwością indywidualnego dostosowania wyglądu konstrukcji do otoczenia i charakteru miasta. Dzięki zamykanym i klimatyzowanym gondolom Panoramiczne Koła są atrakcją całoroczną, przez co doskonale sprawdzą się w polskim klimacie. 

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży rekreacji i rozrywki na świecie. Współpracujemy z wykwalifikowanymi inżynierami i technikami, co sprawia, że oferowane przez nas atrakcje spełniają najwyższe światowe standardy zgodnie z normą DIN. SkyWheel stanie się jedną z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych miasta, w którym powstanie. Pasażerowie poczują dreszcz wysokości jednocześnie podziwiając widok na rozciągającą się panoramę miasta. Gigantyczne Koła są według nas przyszłością światowej turystyki i wierzymy, że staną się wizytówką Polski.

Spółka SkyWheels jest inicjatorem projektu SkyViewPoland, który ma na celu prowadzenie działań zmierzających do stworzenia pierwszego w Polsce Panoramicznego Koła Widokowego SkyWheel. Projekt SkyViewPoland powstał, by wzbogacić ofertę turystyczną najczęściej odwiedzanych miast Polski, w szczególności Warszawy, Krakowa, Trójmiasta oraz Wrocławia, który w roku 2016 był gospodarzem Europejskiej Stolicy Kultury. (czytaj więcej o projekcie SkyViewPoland)

SkyWheels to także wyjątkowa okazja dla inwestorów oraz sponsorów. Panoramiczne koła gwarantują bowiem możliwość wzmocnienia wizerunku firmy, marki, a przede wszystkim stanowią ciekawą i bezpieczną formę biznesu.

Zainteresowanych partnerów zapraszamy do współpracy w ramach projektu SkyViewPoland lub do kontaktu w celu przedstawienia własnego pomysłu na Koło SkyWheel.