SkyWheels Poland

B u d o w a   i   w y p o s a ż e n i e   g o n d o l i

Gondola jest zbudowana z wysokiej jakości aluminium o dopuszczalnej ładowności 8 osób. Wykończenie jest wykonane z odpornej na zarysowania jednobarwnej farby poliuretanowej z jasnoszarymi poliwęglanowymi oknami odbijającymi promienie UV. Gondola posiada wszystkie wymagane oznakowanie bezpieczeństwa takie jak numeracja gondoli, znak zakazu palenia, znak max. masy załadunku itp. Gondola jest wentylowana przez podłogowe otwory wentylacyjne. Specjalna sygnalizacja świetlna nad drzwiami gondoli informuje operatora o właściwym zamknięciu drzwi. Standardowym kolorem gondoli jest kolor biały.

Gondola wyposażona jest w wewnętrzne i zewnętrzne nastrojowe oświetlenie LED oraz obrysowujące zewnętrzne linie gondoli. Pojedynczy klimatyzator zamontowany na dachu (ogrzewanie i chłodzenie) jest sterowany termostatem z gondoli. Dodatkową wentylację zapewnia okno typu flip-in.

Wyposażenie opcjonalne gondoli:

Chociaż standardowa gondola jest wyposażony w wiele luksusowych funkcji, istnieją dodatkowe opcje w celu podwyższenia jej funkcjonalności.

  • Stół do gondoli

Stół do gondoli może być zamontowany dla wygody pasażerów lub można zamienić gondolę w obracającą jadalnię lub ekscytujące miejsce na urodzinowe przyjęcie dla dzieci.

  • System Audio (odtwarzacz MP3)

System audio zainstalowany na pokładzie pozwala zapewnić pasażerom zapoznanie się z instrukcją bezpieczeństwa po zamknięciu drzwi. Po instrukcji bezpieczeństwa, jest wystarczający czas do narracji na temat najważniejszych informacji o mieście lub miejscach wartych zainteresowania, a możliwych do opowiedzenia podczas podróży gondolą. Kiedy drzwi otwierają się ponownie pod koniec  przejażdżki, krótkie dziękuję zakończy jazdę. Odtwarzacz MP3 może oczywiście być również wykorzystywany do muzyki w tle. Głośność jest ustawiona, ale może być regulowana z wnętrza gondoli.

  • 2-drożna łączność radiowa

Naciskając przycisk pomocy 2-drożna łączność radiowa jest tworzona pomiędzy gondolą a operatorem atrakcji. Okazuje się być przydatna, gdy ludzie czują się źle, lub gdy czują potrzebę porozumienia się z innych powodów. Operator może obniżyć gondolę by umożliwić pasażerom wyjść. Alternatywnie, system może być wykorzystywany przez operatora do komunikowania się ze wszystkimi gondolami lub z tylko jedną.

VIP-gondola:

Oparta o specyfikę standardowej gondoli, ale wyposażone w luksusowe wnętrze, VIP-gondola przeznaczona jest dla specjalnych gości i jest dostępna na specjalne okazje, co warunkuje poziom cenowy oferty VIP. Kabina VIP jest wyposażona w dodatkowe funkcje i mieści 4 osoby, zapewnia: 

  • możliwość kompozycji dowolnych kolorów również z zewnątrz w tym zamieszczenia logo dla lepszej identyfikacji sponsora lub właściciela gondoli
  • dodatkowe drzwi montowane po drugiej stronie kabiny.
  • przyciemniane szyby o charakterze lustra weneckiego
  • opcjonalnie szklana podłoga z funkcją lustra weneckiego.
  • niezależne dodatkowe oświetlenie podłogi
  • dwukolorowe skórzane obszycia ławki lub oddzielnych foteli
  • panel tylny z polerowanego aluminium z wbudowanym odtwarzaczem DVD, ekranem LCD i lodówką do schłodzenia szampana

Gondola VIP może być dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb i życzeń.

Strefa VIP – w celu zapewnienia gościom o charakterze VIP doświadczenia obsługi w stylu VIP, jak również umożliwić grupie gości VIP szczególnej formy rozrywki i prywatności podczas oczekiwania na korzystanie z Koła, stworzymy specjalną strefę VIP.